Strona główna
Sport
Tutaj jesteś

Aktualna sytuacja wynikowa Euro 2024 i prognozy dotyczące ćwierćfinałów

25 czerwca, 2024 Aktualna sytuacja wynikowa Euro 2024

Euro 2024 dostarcza kibicom niesamowitych emocji, a faza grupowa zbliża się do końca. Przyglądamy się aktualnym wynikom, analizujemy sytuację w poszczególnych grupach i prognozujemy, które drużyny mają największe szanse na awans do ćwierćfinałów. Sprawdź, jak prezentują się obecne wyniki i czego możemy się spodziewać w nadchodzących meczach.

Przegląd obecnych wyników

Euro 2024, które odbywa się w Niemczech, jest w pełnym toku, a faza grupowa dobiega końca. Oto przegląd obecnych wyników i sytuacji w grupach:

Grupa A:

 • Niemcy prowadzą grupę z 7 punktami, a tuż za nimi plasuje się Szwajcaria z 5 punktami. Niemcy zremisowali ze Szwajcarią 1-1 i wygrali z Węgrami 2-0 oraz Szkocją 5-1. Szkocja i Węgry mają odpowiednio 1 i 3 punkty, co oznacza, że nie mają już szans na awans do fazy pucharowej​​.

Grupa B:

 • Hiszpania i Włochy przewodzą grupie, mając solidne wyniki. Hiszpania wygrała z Chorwacją 3-0 i Włochami 1-0, a także pokonała Albanię 1-0. Włochy natomiast pokonały Albanię 2-1 i zremisowały z Chorwacją 1-1. Chorwacja ma szansę na awans jako jedna z najlepszych drużyn z trzeciego miejsca.

Grupa C:

 • Anglia prowadzi grupę z 5 punktami po wygranej nad Serbią 1-0 i remisach z Danią i Słowenią (1-1). Dania i Słowenia mają po 3 punkty, a Serbia 2 punkty. Ostateczne mecze zdecydują o dalszym awansie drużyn z tej grupy​.

Grupa D:

 • Francja i Austria są na czele grupy. Francja pokonała Austrię 1-0, a Holandia wygrała z Polską 2-1. Austria pokonała Polskę 3-1, co daje im solidną pozycję przed ostatnimi meczami grupowymi​ ​.

Grupa E:

 • Rumunia i Belgia walczą o prowadzenie w grupie. Rumunia wygrała z Ukrainą 3-0 i przegrała z Belgią 0-2, a Belgia przegrała z Słowacją 0-1. Ostatnie mecze zadecydują o ostatecznej klasyfikacji.

Grupa F:

 • Portugalia przewodzi grupie z dwoma zwycięstwami: 2-1 nad Czechami i 3-0 nad Turcją. Turcja i Czechy mają po jednym punkcie, a Gruzja również ma jeden punkt. Decydujące mecze jeszcze przed nami​​.

Prognozy na ćwierćfinały

Z uwagi na obecną sytuację w grupach, możemy przewidywać następujące mecze w ćwierćfinałach:

 • Niemcy, jeśli utrzymają swoje prowadzenie w grupie A, zmierzą się z Danią (wiceliderem grupy C).

 • Hiszpania jako lider grupy B może spotkać się z jednym z najlepszych zespołów z trzecich miejsc.

 • Anglia, jako lider grupy C, prawdopodobnie zagra z jednym z najlepszych zespołów z trzecich miejsc.

 • Francja jako lider grupy D spotka się z wiceliderem grupy E, czyli Belgią.

 • Portugalia jako lider grupy F zmierzy się z jednym z najlepszych zespołów z trzecich miejsc​​.

Gdzie znaleźć więcej informacji?

Więcej informacji o możliwościach typowania podczas Euro 2024 możesz znaleźć na stronie Superbet. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące zakładach na Euro 2024, odwiedź naszą stronę, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Dodatkowo, można zapoznać się z ofertą Superbet – promocje i bonusy, które mogą umilić śledzenie meczy na żywo.

Cieszmy się wspólnie emocjami sportowymi i kibicujmy naszym ulubionym drużynom podczas Euro 2024!


Bukmacherzy dostępni na stronie superbet.pl to legalni bukmacherzy działający w Polsce w oparciu o zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich na terenie RP. Gra u nielegalnych bukmacherów to przestępstwo.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Artykuł sponsorowany

Redakcja e-u4u.pl

Nasz zespół redakcyjny na e-u4u.pl to grupa pasjonatów i ekspertów z różnych dziedzin – zdrowia, urody, sportu, turystyki i lifestyle'u. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczyć Ci inspirujących treści, które pomogą Ci prowadzić zdrowsze życie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Aktualna sytuacja wynikowa Euro 2024
Kiedy Jest Dzień Sportu? Sprawdź Daty i Wydarzenia!
Czy Taniec to Sport? Odkryj Prawdziwą Odpowiedź!

Jesteś zainteresowany reklamą?